REMAX ASTYLE Da Gayrimenkul Danışmanlığı

RE/MAX A’STYLE’da Gayrimenkul Danışmanlığı kimlerin yapabileceği bir iştir ve kişiye neler kazandırır? Birçok kişinin aklına takılan zaman zaman da bize sorulan sorular. Biz de bu yazımızda sizler için bu soruları yanıtladık.

Başarıya Giden Yol...

"Eğer, biri kendinden emin olarak hayalleri yönünde ilerliyorsa, hayal ettiği yaşamı yaşamak için çaba gösteriyorsa, beklemediği kadar yakın bir zamanda başarı ile tanışacaktır."

Sivil İtaatsizlik kavramının kurucusu Henry David Thoreau'ya ait bu sözler sizin de içinizde bir şeyleri harekete geçirdi mi?

Hedef + Çaba + İstikrar = Mutlak Başarı. Bu üç kilit kelimeyle yola çıkan birinin önünde hiçbir engel duramaz ve o kişi tükenmeyen azminin sonunda istediği her neyse elde eder. Ona ulaşana kadar savaşır ve hayalinden asla taviz vermez.

RE/MAX A’STYLE olarak biz de yola böyle başladık. Hedefimizse, her seferinde vardığımız noktanın daha ilerisine gitmek. Bulunduğumuz noktaya da bu inançla geldik.

Hayallerinize Sadıksanız Mutlaka Tanışmalıyız...

Hayallerinizin sönüp gitmesine asla izin vermeyecek kadar onlara sadıksanız, gerçekleştikleri ana şahitlik edene kadar istikrarlı ve disiplinli çalışmaya hazırsanız ve en önemlisi hayallerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şeyin "kendiniz" olduğuna inanıyorsanız, RE/MAX A’STYLE çatısı altında siz de gayrimenkul danışmanlığı yapabilir; hedeflerinize doğru güvenli bir adım atabilirsiniz. Bu yolda ihtiyacınız olan tek şey sizsiniz.

Peki, biz RE/MAX A’STYLE olarak bu tablonun neresindeyiz?

Yüksek Hedeflerinize Yaklaştıran Çok Yükseklerde Bir Ofis

İstanbul’un en yüksek binasında bulunan modern tasarımlı ofisimizde, sizinle benzer tutkuları paylaşan çalışma arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek hedefiniz için rahatça çalışabilmenize olanak sağlıyoruz. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmış bu ofiste müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz ve ofisimizi işinizin kalitesini görebilecekleri bir vitrin olarak kullanabilirsiniz.

Bilgi, Bir Gayrimenkul Danışmanının Sahip Olduğu En Güçlü Silahtır!

Akışınızı ve yönteminizi tamamen kendiniz belirliyorsunuz. Bizse verdiğimiz eğitimlerle, gayrimenkul danışmanlığı yaparken önünüze çıkabilecek engelleri fırsata çevirmenize yardımcı oluyoruz. Sizlere bilgiyle örülmüş bir güvenlik çemberi oluşturuyoruz.

Zaman Herkes İçin Farklı Akar!

Gayrimenkul danışmanlığı kariyerinizde en yüksek potansiyelinize ulaşmak için gereken zamanı nasıl değerlendireceğinizi kendiniz belirliyorsunuz. Özgür çalışma saatleriyle kendi işinizin patronusunuz.

Herkesin meyvesini vermek için ihtiyaç duyduğu zihinsel koşullar birbirinden farklıdır. Kimi, aralarda bol bol mola vererek, zihnini dinlendirerek tüm gün üretir; kimi, bir kaç saat boyunca tam konsantrasyon sağlar ve o bir kaç saat sonunda üretme kısmı o gün için artık bitmiştir. Tamamen esnek çalışma saatleriyle, kendi akışınızı dinleyerek, kimi günler beyin fırtınası tadında, kimi günler zihninizi dinlendirerek çalışmak sizin kararınıza kalmış.

Bazı Günler Ofise Yalnızca Eğlenmek İçin Geleceksiniz!

Esnek çalışma saatleri derken gerçekten de tamamen esneyebilen çalışma saatlerini kastediyoruz. Eğlenmek de bu esnekliğin bir dışavurumu! İşin arasına eğlence katmayı seviyoruz, bazen de ofis eğlenmek için gelebiliriz

Kısaca, RE/MAX A’STYLE bünyesinde gayrimenkul danışmanlığı yaparak hedeflerinize doğru güvenle ilerlerken, hayal gibi bir çalışma ortamına rahatlıkla sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey burada...

Daha ileri gidebilmek için, bizimle aynı azmi paylaşan ve kendi içinde yatan gücün farkında olan takım arkadaşlarına her zaman ihtiyacımız bulunmaktadır. RE/MAX A’STYLE bünyesinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.